Niet of onleesbaar gesigneerd - N.G. Mathieu - aquarel - Verkocht

N.G. Mathieu - aquarel  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

N.G. Mathieu - aquarel  kopen? Bied vanaf 1!N.G. Mathieu - aquarel  kopen? Bied vanaf 1!N.G. Mathieu - aquarel  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (362)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Aquarel van N.G. Mathieu. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Afmetingen blad: H33 x b31 cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b23 cm. Herkomst: collectie ABN AMRO

Conditie: in goede staat. Door de gebruikte waterverf is het blad licht gebobbeld.

 Het werk heeft ingelijst gezeten want het is heel licht verkleurd binnen de passe-partout, goed ingelijst met nieuw passe-partout valt dit niet meer op. Op de achterzijde zitten wat plakresten.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5372 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:28-07-2017 om 23:17
Eindtijd:12-08-2017 om 21:17
Withaar
03 aug. / 14:47
€ 1