Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Jaartal | 1969 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 90 cm (h x b) |
Incl. lijst | 90 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
groot schilderij (80x90cm). op achterzijde is het doek op een aantal plaatsen bijgewerkt (oude restauraties. Aan de voorzijde ook wat zichtbare craquele, maar dat mag, zeker gezien het enorme formaat, naar mijn bescheiden mening, geen naam hebben. | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 10-7-2022 om 18:03 |
Eindtijd | 23-9-2022 om 14:56 |