Nic Jonk - aquarel: naakt - 1993 (nette lijst!) - Verkocht

Nic Jonk - aquarel: naakt - 1993 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Nic Jonk - aquarel: naakt - 1993 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Nic Jonk - aquarel: naakt - 1993 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Nic Jonk - aquarel: naakt - 1993 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Nic Jonk - aquarel: naakt - 1993 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!Nic Jonk - aquarel: naakt - 1993 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Nic Jonk (1928-1994)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1993
TechniekAquarel
OnderwerpErotiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van Nic Jonk uit 1993. Met opdracht: Greetje en Jan nog veel kreatieve dagen in jullie nieuwe woning. Greet en Nic Jonk. Het werk is aan de linkerzijde gesigneerd en gedateerd (1993) door Nic Jonk. Ook is het werk aan de bovenzijde gesigneerd (Greet en Nic Jonk). De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In zeer goede staat

Nic Jonk (1928-1994)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
45 cm
35 cm
40 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-12-2020 om 10:40
Eindtijd:29-12-2020 om 23:15
Jovabo2
29 dec. / 23:07
€ 200