Nic Jonk - De rode tafel - Verkocht

Nic Jonk - De rode tafel kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Nic Jonk - De rode tafel kopen? Bied vanaf 45!Nic Jonk - De rode tafel kopen? Bied vanaf 45!Nic Jonk - De rode tafel kopen? Bied vanaf 45!Nic Jonk - De rode tafel kopen? Bied vanaf 45!Nic Jonk - De rode tafel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Nic Jonk (1928-1994)
Jaartal1986
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage80

Kleurenlitho uit 1986.
Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Genummerd 17/80 linksonder.
Beeldmaat 45x60 cm. Bladmaat 60x80 cm. Losbladig.

Nic Jonk werd geboren te Schermerhorn op 11 juli 1928 en overleed te Alkmaar op 11 oktober 1994.

Aangetekende verzend- en verpakkingskosten binnen Nederland 12,50 euro.

Nic Jonk (1928-1994)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
80 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:10-09-2019 om 20:16
Eindtijd:19-09-2019 om 19:52
Tonia
16 sep. / 13:05
€ 45