Nic Jonk - Hordeloopster

Nic Jonk - Hordeloopster kopen? Bied vanaf 145!

Nic Jonk - Hordeloopster

Verkoopprijs: € 145,00

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1088 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Nic Jonk (1928-1994)
Jaartal1988
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120
Gesigneerde zeefdruk
  • Genummerd: EA 14/20
  • Drukgangen: 10
  • De zeefdruk is met de hand gedrukt door Wout van der Vet
  • Gesigneerd en genummerd met potlood door de kunstenaar

Kleine knikjes in de hoekjes, ruim buiten bedrukte gedeelte

Dit item is verkocht voor 145,00

Starttijd:02-06-2019 om 18:18
Eindtijd:22-08-2019 om 07:27

Leonoor-Brus
21 aug. / 21:30
€ 145