Nicky van der Wilde - Twee paters | Ingelijst - Verkocht

Nicky van der Wilde - Twee paters | Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Nicky van der Wilde - Twee paters | Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Nicky van der Wilde - Twee paters | Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Nicky van der Wilde - Twee paters | Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Nicky van der Wilde (1911-1985)
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst65 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Nicky van der Wilde werd op 25 november 1911 in Mapelang (Indonesië) geboren en is op 1 november 1985 in Den Haag overleden.

Als schilderes is zij vooral van haar portretten, figuurvoorstellingen en stillevens bekend.

Nicky van der Wilde (1911-1985)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
55 cm
65 cm
50 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-08-2020 om 11:31
Eindtijd:23-08-2020 om 20:09
Pisti5
20 aug. / 00:58
€ 35