Nico Bulder - Exlibris Ing. A. H. Schelling, 1936

Nico Bulder - Exlibris Ing. A. H. Schelling, 1936 kopen? Bied vanaf 15!
Nico Bulder - Exlibris Ing. A. H. Schelling, 1936 kopen? Bied vanaf 15!Nico Bulder - Exlibris Ing. A. H. Schelling, 1936 kopen? Bied vanaf 15!
  • Nico Bulder (1898-1964)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1936
TechniekGravure
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen7 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

De houtgravures van de Groningse graficus Nico Bulder (1898-1964) zijn staaltjes van groot vakmanschap. Hij ontwierp talrijke exlibrissen waaronder in 1936 dit blad voor de bekende verzamelaar ing. A.H. Schelling (opus 28).

Nico Bulder (1898-1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
7 cm
7 cm
Starttijd:20-03-2019 om 08:42
Eindtijd:31-03-2019 om 20:10
Openingsbod € 15
ObjectlocatieNijmegen, Nederland
VerzendingWereldwijd