Nico Koster - Liesbeth List Afscheidstournee Carré 2012

Nico Koster - Liesbeth List Afscheidstournee Carré 2012 kopen? Bied vanaf 50!
Nico Koster - Liesbeth List Afscheidstournee Carré 2012 kopen? Bied vanaf 50!Nico Koster - Liesbeth List Afscheidstournee Carré 2012 kopen? Bied vanaf 50!
  • Nico Koster (1940)
TypeFotografie
Jaartal2012
TechniekDigitale Print
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Nico Koster fotografeerde Liesbeth List tijdens haar Afscheidsconcert in Carré 20 maart 2012.

De foto is handgesigneerd, gestempeld en genummerd.
Dit is nr 4 van 20

Nico Koster (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  eemooij

28 verkochte items
33 cm
48 cm
Starttijd:22-06-2020 om 23:41
Eindtijd:30-06-2020 om 22:16
Openingsbod € 50
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa