Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst

Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 95!
Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 95!Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 95!Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 95!Nico Molenkamp - Abstracte compositie - Mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Nico Molenkamp (1920-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen28.5 cm x 24.5 cm (h x b)
Lijst48.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai kleurrijk werk van Nico Molenkamp uit 1993.  Het werk is mooi zwevend ingelijst en voorzien van een zwart dubbel passe partout en zwarte lijst. Rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Nico Molenkamp
Titel: Abstract (blauw)
Jaar: 1993
Techniek: Zeefdruk
Oplage: 104/200
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 28,5 x 24,5 cm
Afmeting lijst  (HxB): 48,5 x 48,5 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Gebruikt
Referentie: ZK3001071
Verdere info: Zwevend ingelijst

Starttijd:20-04-2022 om 11:05
Eindtijd:24-04-2022 om 19:25
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland