Nico Molenkamp - ‘Olifant’ - tekening - 1957 - Verkocht

Nico Molenkamp - ‘Olifant’ - tekening - 1957 kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 327,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Nico Molenkamp - ‘Olifant’ - tekening - 1957 kopen? Bied vanaf 175!Nico Molenkamp - ‘Olifant’ - tekening - 1957 kopen? Bied vanaf 175!Nico Molenkamp - ‘Olifant’ - tekening - 1957 kopen? Bied vanaf 175!Nico Molenkamp - ‘Olifant’ - tekening - 1957 kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

822 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
  • Nico Molenkamp (1920-1998)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1957
TechniekHoutskool
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 36 cm (h x b)
Lijst65 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraaie houtskooltekening van Nico Molenkamp uit 1957. De tekening in zijn kenmerkende stijl is gesigneerd en gedateerd, recht boven.

De tekening is in goede conditie.

Dit item is verkocht voor 327,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-07-2022 om 19:45
Eindtijd:15-07-2022 om 20:22
Biedingen (8)
Dennie01
06 jul. / 08:10
€ 285
heffenm
06 jul. / 08:09
€ 265
Dennie01
02 jul. / 09:25
€ 245
frank koper
02 jul. / 09:25
€ 225
Dennie01
02 jul. / 09:25
€ 205
frank koper
02 jul. / 09:21
€ 195
Dennie01
02 jul. / 08:54
€ 185
frank koper
02 jul. / 08:50
€ 175