Zeer grote, prachtige zeefdruk van Nico Molenkamp. Zeer intense kleuren. In perfecte staat. Geen beschadigingen. Lijst heeft wat lichte gebruikssporen maar zeker niet hinderlijk. Eigenlijk maken ze de lijst alleen maar mooier.
Handgesigneerd.
Oplage 7/14 p.p.
Galeriewaarde: 850 euro
Zeer indrukwekkende zeefdruk.
Zeer Goed
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 34,00
€ 34,00
Europese Unie
€ 34,00