Nico Molenkamp - Vlucht - Zeefdruk - 60/90 - Handgesigneerd - Ingelijst

Nico Molenkamp - Vlucht - Zeefdruk - 60/90 - Handgesigneerd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Nico Molenkamp - Vlucht - Zeefdruk - 60/90 - Handgesigneerd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Nico Molenkamp - Vlucht - Zeefdruk - 60/90 - Handgesigneerd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Nico Molenkamp - Vlucht - Zeefdruk - 60/90 - Handgesigneerd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Nico Molenkamp - Vlucht - Zeefdruk - 60/90 - Handgesigneerd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Nico Molenkamp - Vlucht - Zeefdruk - 60/90 - Handgesigneerd - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  egbertjan

3 verkochte items
  • Nico Molenkamp (1920-1998)
Jaartal1996
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 70 cm (h x b)
Lijst85 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120
Prachtige zeefdruk van Nico Molenkamp
Fraai ingelijst
Herkomst: ING collectie
Conserveringscertificaat aanwezig
Titel: Vlucht
Jaartal: 1996
Afmetingen lijst: 85 cm x 95 cm
Oplage: 60/120
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsboven)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat

Starttijd:12-09-2019 om 10:34
Eindtijd:19-09-2019 om 20:54
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier