Nico Molenkamp - zonder titel

Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2097 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1093)
  • Nico Molenkamp (1920-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC 40 exemplaren
Fraai kleurrijk werk van Nico Molenkamp.  Klein maar fijn. U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem.
Het werk kan na aankoop afgehaald worden in Gorcum of verzonden worden per aangetekende post.
Pandemie-tip: U kunt het werk ook laten opslaan in onze opslagkamer en in een later stadium ophalen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Starttijd:13-03-2022 om 08:36
Eindtijd:27-03-2022 om 23:36
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland