Nico van der Jagt - Binnenhaven - Verkocht

Nico van der Jagt - Binnenhaven kopen? Bied vanaf 30!
Nico van der Jagt - Binnenhaven kopen? Bied vanaf 30!Nico van der Jagt - Binnenhaven kopen? Bied vanaf 30!Nico van der Jagt - Binnenhaven kopen? Bied vanaf 30!Nico van der Jagt - Binnenhaven kopen? Bied vanaf 30!Nico van der Jagt - Binnenhaven kopen? Bied vanaf 30!Nico van der Jagt - Binnenhaven kopen? Bied vanaf 30!
  • Nico van der Jagt (1888-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtsnede.
Potlood gesigneerd rechtsonder.
Beeldmaat 21x31 cm. Bladmaat 33x48 cm. Losbladig.
Onder papieren passe-partout.
Nicolaas van der Jagt werd geboren te Tiel op 7 augustus 1888 en overleed te Den Haag op 18 maart 1959.
Hij was een broer van de kunstenaar Herman van der Jagt.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit werk.

Papier licht vergeeld.

Nico van der Jagt (1888-1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1768 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
48 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2022 om 19:53
Eindtijd:04-12-2022 om 19:04
martintc
04 dec. / 16:52
€ 30