Nico van der Jagt, Hummelo, Ets

Nico van der Jagt, Hummelo, Ets kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Nico van der Jagt, Hummelo, Ets kopen? Bied vanaf 30!Nico van der Jagt, Hummelo, Ets kopen? Bied vanaf 30!Nico van der Jagt, Hummelo, Ets kopen? Bied vanaf 30!Nico van der Jagt, Hummelo, Ets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Nico van der Jagt (1888-1959)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie ets door Nico van der Jagt

Voorstelling nabij Hummelo in de Achterhoek

Losbladig, beeldmaat 27x31, bladmaat 41x48

Gesigneerd in potlood r.o. 'Nic van der Jagt' en gemonogrammeerd en gedateerd r.o. in de druk 'NvdJ '40'

Getiteld in potlood l.o. 'Hummelo (Gelderse Achterhoek)'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:10-10-2016 om 15:31
Eindtijd:20-10-2016 om 19:31

Cello1
20 okt. / 18:49
€ 30