Nico van der Jagt, Poldersloot in de winter, Ets

Nico van der Jagt, Poldersloot in de winter, Ets kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Nico van der Jagt, Poldersloot in de winter, Ets kopen? Bied vanaf 40!Nico van der Jagt, Poldersloot in de winter, Ets kopen? Bied vanaf 40!Nico van der Jagt, Poldersloot in de winter, Ets kopen? Bied vanaf 40!Nico van der Jagt, Poldersloot in de winter, Ets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Nico van der Jagt (1888-1959)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzondere, weinig geziene, ets door Nico van der Jagt

Voorstelling van een poldersloot in de winter.

Losbladig onder passepartout, zichtmaat 16x24,5, bladmaat 25,5x35

Gesigneerd r.o. in potlood, getiteld l.o. in potlood.

Gemonogrammeerd en gedateerd l.o. in de plaat '19NvdJ41'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:30-06-2015 om 15:38
Eindtijd:07-07-2015 om 16:38