Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Litho |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Initialen 2
50x50cm
Het leven van Nico bestaat voor hem uit het volgen van zijn eigen weg, rustig en soms onopgemerkt, maar volhardend. Een goede prestatie leveren vindt hij belangrijker dan in het middelpunt van de belangstelling staan. In zijn werk is hij iemand die drie keer nadenkt voor hij iets doet. Voor velen komt hij vertederend over en daarom accepteert men zijn eigenaardigheden. Hij functioneert het beste in een rustige omgeving.Hij heeft een eindeloze fantasie, daaruit komen plannen voort die Nico meestal direct wil gaan uitvoeren. Hij imponeert door zijn keuzen van werken en combineert ijzeren discipline in de uitvoering met grote flexibiliteit in de waarneming. Zijn eindoordeel is meestal mild. Hij gunt de toeschouwer een eigen beleving van het waargenomen beeld. Nico van Stalen wordt steeds meer betrokken bij het inrichten van bedrijfspanden. Met kunst profileert een organisatie zich, het hoort bij het imago. Zijn gewaagde kleuren het werk met zijn grafische effecten maken van menig bedrijf een trend voor de toekomst.
http://www.nicovanstralen.nl/indexframe/indexframe.htm
Klik hier voor het volledige overzicht van kunstwerken. Boerart.com
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sliedrecht, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | SLIEDRECHT, Nederland |
Starttijd | 20-7-2021 om 21:35 |
Eindtijd | 27-7-2021 om 22:06 |