Nico Vrielink - Jeane in kimono - zeefdruk - Verkocht

Nico Vrielink - Jeane in kimono - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!

Verkoopprijs: € 79,00

Nico Vrielink - Jeane in kimono - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!Nico Vrielink - Jeane in kimono - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!Nico Vrielink - Jeane in kimono - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!Nico Vrielink - Jeane in kimono - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!Nico Vrielink - Jeane in kimono - zeefdruk kopen? Bied vanaf 79!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Nico Vrielink (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAziatisch
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Potlood gesigneerde zeefdruk van Nico Vrielink: Jeane.
Zeefdruk, nooit ingelijst geweest.
Formaat incl. 55 x 73 cm. Ca. 1990.
L.b. gesigneerd en genummerd 142/250. R.o. met blinddruk.

perfect exemplaar, niet ingelijst geweest

Nico Vrielink (1958)

Alle items van deze kunstenaar(24)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
73 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 79,00
Starttijd:06-08-2018 om 08:33
Eindtijd:17-08-2018 om 16:16
Judithlalau
17 aug. / 16:15
€ 79