Nico Vrielink - Vrouw met zonnebloemen

Nico Vrielink - Vrouw met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 155!
Nico Vrielink - Vrouw met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 155!Nico Vrielink - Vrouw met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 155!Nico Vrielink - Vrouw met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 155!Nico Vrielink - Vrouw met zonnebloemen kopen? Bied vanaf 155!

Geplaatst door  kunstpeer
FA. (15)

178 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Nico Vrielink (1958)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen102 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageOnbekend
Zeer fraaie en grote zeefdruk.
AP exemplaar.  Blad is niet gelijst en nooit gelijst geweest.
Afmeting blad 102 x 64,5 cm.   Afbeelding  90 x 51 cm.

I.v.m.  grootte zeefdruk zijn de verzendkosten iets hoger, omdat het als zwaarder pakket verstuurd moet worden.

Geen beschadigingen

Nico Vrielink (1958)

Alle items van deze kunstenaar(24) Geplaatst door  kunstpeer
FA. (15)

178 verkochte items
64.5 cm
102 cm
Sluit over 4d 19u 43m 31s
Openingsbod€ 155
ObjectlocatieUden, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland

Starttijd:22-07-2021 om 16:29
Eindtijd:01-08-2021 om 19:47