Nicola Sene, Lithografie, Portret, handgesign en nr. - Verkocht

Nicola Sene, Lithografie, Portret, handgesign en nr. kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 20,00

Nicola Sene, Lithografie, Portret, handgesign en nr. kopen? Bied vanaf 15!Nicola Sene, Lithografie, Portret, handgesign en nr. kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  boek24kunstveiling

92 verkochte items
  • Nicola Sene (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

verlaagd startbod

Nicola Sene (1939 - ), verbonden aan Atelier Aperto Venetië,

Lithografie, Portret van Vrouw,

met potlood gesigneerd en genummerd 27/50,

Bladgrootte: 35,0 x 59,0 cm

perfecte staat

Nicola Sene (1939)

Alle items van deze kunstenaar

92 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:17-02-2013 om 20:49
Eindtijd:24-02-2013 om 20:49
sbhartman
18 feb. / 11:53
€ 20