Nicolaas Bastert (1854 - 1939), Brug over de vecht, olieverf op doek

Nicolaas Bastert (1854 - 1939), Brug over de vecht, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 4200!
Nicolaas Bastert (1854 - 1939), Brug over de vecht, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 4200!Nicolaas Bastert (1854 - 1939), Brug over de vecht, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 4200!Nicolaas Bastert (1854 - 1939), Brug over de vecht, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 4200!Nicolaas Bastert (1854 - 1939), Brug over de vecht, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 4200!Nicolaas Bastert (1854 - 1939), Brug over de vecht, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 4200!

Geplaatst door  galeriehollandsemeesters
FA. (3)

9 verkochte items
  • Nicolaas Syvert Bastert (1854-1939)

Zeer fraai schilderij van deze Hollandse Meester. In zeer goede staat! In heel mooie nieuwe lijst.

Formaat 41 - 61 cm (zonder lijst).

Het schilderij is afkomstig van een gerenomeerde kunsthandel, echtheid gegarandeerd!

Werk kan worden opgehaald of onder garantie verzonden (KK).

Starttijd:08-04-2018 om 09:04
Eindtijd:15-04-2018 om 20:04
Openingsbod€ 4200
ObjectlocatieDrunen, Nederland