Nicolaas Wijnberg - Badende jongens, litho

Nicolaas Wijnberg - Badende jongens, litho kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Nicolaas Wijnberg - Badende jongens, litho kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - Badende jongens, litho kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - Badende jongens, litho kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - Badende jongens, litho kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
Jaartal1947
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van Nico Wijnberg uit 1947.  Met potlood gesigneerd linksonder, en in de steen gesigneerd en gedateerd rechtsonder.  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 63cm x 48cm (blad), 38cm x 34cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-05-2020 om 12:26
Eindtijd:31-05-2020 om 19:57

Mokum64
31 mei / 19:51
€ 50