Nicolaas Wijnberg - De pompoen voor Juan Sánchez, litho - Verkocht

Nicolaas Wijnberg - De pompoen voor Juan Sánchez, litho kopen? Bied vanaf 95!
Nicolaas Wijnberg - De pompoen voor Juan Sánchez, litho kopen? Bied vanaf 95!Nicolaas Wijnberg - De pompoen voor Juan Sánchez, litho kopen? Bied vanaf 95!Nicolaas Wijnberg - De pompoen voor Juan Sánchez, litho kopen? Bied vanaf 95!Nicolaas Wijnberg - De pompoen voor Juan Sánchez, litho kopen? Bied vanaf 95!Nicolaas Wijnberg - De pompoen voor Juan Sánchez, litho kopen? Bied vanaf 95!Nicolaas Wijnberg - De pompoen voor Juan Sánchez, litho kopen? Bied vanaf 95!
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekLitho
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60

Prachtig stilleven van Nicolaas Wijnberg opgedragen aan de Spaanse 17e eeuwse schilder Juan Sánchez Cotán.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’83) en genummerd (3/60).  In zeer goede conditie.

Deze litho staat ook afgebeeld in het boek “Nicolaas Wijnberg / een Amsterdamse schilder” op pagina 79 (zie foto’s 5 en 6).  Het boek wordt niet meegeleverd.

Afmetingen: 69cm x 50cm (blad), 50cm x 36cm (beeld litho)

Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-08-2020 om 15:50
Eindtijd:06-09-2020 om 22:14
Mingroest
06 sep. / 18:33
€ 100