Nicolaas Wijnberg - Kasteel Oost 1942, Piet Damste, Jopie, Teun, Radeker - Verkocht

Nicolaas Wijnberg - Kasteel Oost 1942, Piet Damste, Jopie, Teun, Radeker kopen? Bied vanaf 50!
Nicolaas Wijnberg - Kasteel Oost 1942, Piet Damste, Jopie, Teun, Radeker kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - Kasteel Oost 1942, Piet Damste, Jopie, Teun, Radeker kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - Kasteel Oost 1942, Piet Damste, Jopie, Teun, Radeker kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - Kasteel Oost 1942, Piet Damste, Jopie, Teun, Radeker kopen? Bied vanaf 50!Nicolaas Wijnberg - Kasteel Oost 1942, Piet Damste, Jopie, Teun, Radeker kopen? Bied vanaf 50!
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
TypeFotografie
Jaartal1942
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Foto gemaakt door Nicolaas Wijnberg in 1942.
Kasteel Oost.
Handgesigneerd.
Afmetingen 17,5 x 22,5 cm.
Afdruk en Signatuur jaren 80-90.
ConditieRedelijk

Redelijke staat. Diverse minieme ouderdomsverschijnselen.

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-12-2020 om 17:45
Eindtijd:13-12-2020 om 19:11
Kittyvaessen
06 dec. / 10:54
€ 50