Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Boers tafereel met badkuip' - 1982

Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Boers tafereel met badkuip' - 1982 kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Boers tafereel met badkuip' - 1982 kopen? Bied vanaf 70!Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Boers tafereel met badkuip' - 1982 kopen? Bied vanaf 70!Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Boers tafereel met badkuip' - 1982 kopen? Bied vanaf 70!Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Boers tafereel met badkuip' - 1982 kopen? Bied vanaf 70!Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Boers tafereel met badkuip' - 1982 kopen? Bied vanaf 70!Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Boers tafereel met badkuip' - 1982 kopen? Bied vanaf 70!Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Boers tafereel met badkuip' - 1982 kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (39)

596 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
Jaartal1982
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk, typische voor Wijnberg met de badkuip die vaker terug komt in zijn werk.

Het geheel verkeert in prima conditie.

Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-05-2020 om 14:16
Eindtijd:29-05-2020 om 22:30

Meyer
29 mei / 22:22
€ 70