Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Lantaarndrager' - 1958 (OPLAGE SLECHTS 12 STUKS) - Verkocht

Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Lantaarndrager' - 1958 (OPLAGE SLECHTS 12 STUKS) kopen? Bied vanaf 110!
Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Lantaarndrager' - 1958 (OPLAGE SLECHTS 12 STUKS) kopen? Bied vanaf 110!Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Lantaarndrager' - 1958 (OPLAGE SLECHTS 12 STUKS) kopen? Bied vanaf 110!Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Lantaarndrager' - 1958 (OPLAGE SLECHTS 12 STUKS) kopen? Bied vanaf 110!Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Lantaarndrager' - 1958 (OPLAGE SLECHTS 12 STUKS) kopen? Bied vanaf 110!Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Lantaarndrager' - 1958 (OPLAGE SLECHTS 12 STUKS) kopen? Bied vanaf 110!Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Lantaarndrager' - 1958 (OPLAGE SLECHTS 12 STUKS) kopen? Bied vanaf 110!Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Lantaarndrager' - 1958 (OPLAGE SLECHTS 12 STUKS) kopen? Bied vanaf 110!Nicolaas Wijnberg - kleurenlitho - 'Lantaarndrager' - 1958 (OPLAGE SLECHTS 12 STUKS) kopen? Bied vanaf 110!
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1958
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen53 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer vroeg en prachtig werk van de hand van Nicolaas Wijnberg.

Afgedrukt in een oplage van slechts 12 stuks.

Het papier heeft leeftijd, hetgeen niet vreemd is voor een werk van 50 jaar oud. Het geheel ziet er prima uit.

Dit item is verkocht voor 126,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2020 om 11:02
Eindtijd:30-08-2020 om 19:26
Afrikaren
30 aug. / 19:20
€ 110