Nicolaas Wijnberg - Stilleven op tafel - kleurenlitho 1986 - mooi ingelijst

Nicolaas Wijnberg - Stilleven op tafel - kleurenlitho 1986 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Nicolaas Wijnberg - Stilleven op tafel - kleurenlitho 1986 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Nicolaas Wijnberg - Stilleven op tafel - kleurenlitho 1986 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Nicolaas Wijnberg - Stilleven op tafel - kleurenlitho 1986 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Nicolaas Wijnberg - Stilleven op tafel - kleurenlitho 1986 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Nicolaas Wijnberg - Stilleven op tafel - kleurenlitho 1986 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Nicolaas Wijnberg - Stilleven op tafel - kleurenlitho 1986 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 38 cm (h x b)
Lijst51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage59/80

De litho is geplaatst in een goudkleurige aluminium lijst achter glas en passepartout.

Het geheel verkeert in keurige staat.

 Bij verzending is glasbreuk het risico van de koper. Advies is om zonder glas te verzenden.

In goede gebruikte staat.

Nicolaas Wijnberg (1918-2006)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Miles
FA. (38 )

1465 verkochte items
Alle items van deze verkoper (142)
66 cm
51 cm
38 cm
26 cm
Sluit over 6d 6u 28m 53s
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:24-11-2022 om 16:56
Eindtijd:08-12-2022 om 19:56