Nicolaas Wijnberg - ZONDER TITEL /// KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG - Verkocht

Nicolaas Wijnberg - ZONDER TITEL /// KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Nicolaas Wijnberg - ZONDER TITEL /// KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG kopen? Bied vanaf 30!Nicolaas Wijnberg - ZONDER TITEL /// KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG kopen? Bied vanaf 30!Nicolaas Wijnberg - ZONDER TITEL /// KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG kopen? Bied vanaf 30!Nicolaas Wijnberg - ZONDER TITEL /// KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG kopen? Bied vanaf 30!Nicolaas Wijnberg - ZONDER TITEL /// KLEURENLITHO VAN NICOLAAS WIJNBERG kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

499 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Nicolaas Wijnberg (1918-2006)
Jaartal1980
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen22 cm x 36 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/100

Deze kleurenlitho uit 1980 is voorzien van een passepartout en verkeert in zeer goede conditie.Het werk kan verzonden worden. Kosten 10 euro.

Nicolaas Wijnberg (1918-2006)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

499 verkochte items
65 cm
50 cm
36 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:15-07-2018 om 07:40
Eindtijd:28-07-2018 om 10:50
Kratkat
28 jul. / 00:15
€ 30