Hisako Viruly Abe - ets - Dry Flowers II 11/25 - van de Japanse Hisako Viruly Abé - 21906
Katsushika Hokusai - **Prijs Verlaagd** Bishu Fujimigahara van serie 36 gezichten op de berg Fuji
Hendrik de Laat - **Prijs verlaagd** Basiliek Sint-Jan 's-Hertogenbosch, Bijzondere versie GROOT
Fon Klement - acrylverf schilderij - Hommage aan Noord-Holland [unicum] - 21502
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Nicolas Dings
2-luik zeefdrukken
1 zeefdruk is in 2001 uitgegeven als vriendenprent van het Van Reekum Museum Apeldoorn in een oplage van 500. De pendant zeefdruk is apart uitgegeven in een gelimiteerde oplage van 60.
maten: lijst 54/41 cm, zeefdruk 45/32 cm, afbeelding 21/21 cm
handgesigneerd en genummerd
verzendkosten voor koper of ophalen in Tilburg
Starttijd | 18-3-2014 om 12:28 |
Eindtijd | 25-3-2014 om 12:28 |