Nicole Montagne, sjabloondruk "Achmatova 2" 7/7, 1993 +BOEK! - Verkocht

Nicole Montagne, sjabloondruk "Achmatova 2" 7/7, 1993 +BOEK! kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Nicole Montagne, sjabloondruk "Achmatova 2" 7/7, 1993 +BOEK! kopen? Bied vanaf 50!Nicole Montagne, sjabloondruk "Achmatova 2" 7/7, 1993 +BOEK! kopen? Bied vanaf 50!Nicole Montagne, sjabloondruk "Achmatova 2" 7/7, 1993 +BOEK! kopen? Bied vanaf 50!Nicole Montagne, sjabloondruk "Achmatova 2" 7/7, 1993 +BOEK! kopen? Bied vanaf 50!Nicole Montagne, sjabloondruk "Achmatova 2" 7/7, 1993 +BOEK! kopen? Bied vanaf 50!Nicole Montagne, sjabloondruk "Achmatova 2" 7/7, 1993 +BOEK! kopen? Bied vanaf 50!Nicole Montagne, sjabloondruk "Achmatova 2" 7/7, 1993 +BOEK! kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Nicole Montagne (1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Sjabloondruk van Nicole Montagne uit 1993, getiteld "Achmatova 2", genummerd 7/7, gedateerd 1993, getiteld gedateerd en gesigneerd in potlood. Afm. blad32,5x36, beeld 23,5x28. Er is een hele lichte (egale )verkleuring door een eerdere inlijsting, zie foto 2. Dit blad is afkomstig uit de collectie van ABN AMRO.

Hierbij: boek "Nicole Montagne-het portret geportretteerd", Waanders Zwolle, 2003, 96 pagina's, een prachtig overzicht van haar portretten. Staat: als nieuw

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

Nicole Montagne (1961)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:13-01-2018 om 20:50
Eindtijd:26-01-2018 om 20:50
Michalis
17 jan. / 09:51
€ 50