FA. (13)

Nicole Post - Zeer groot / De Acrobate

Nicole Post - Zeer groot / De Acrobate kopen? Bied vanaf 225!
Nicole Post - Zeer groot / De Acrobate kopen? Bied vanaf 225!Nicole Post - Zeer groot / De Acrobate kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  pief55
FA. (6)

45 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Nicole Post (1970)
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen161 cm x 183 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Verkregen op gerenommeerde veiling. Dit werk heeft een zeer sterke uitstraling door materiaal (goudverf) en techniek. Wandvullend. Het drieluik kan naar keuze vlak of met delen in hoek ten opzichte van elkaar worden gehangen. Ook is het mogelijk dit drieluik als kamerscherm te gebruiken. Een solide frame daarvoor wordt desgewenst kosteloos meegeleverd.
Ten behoeve van het vervoersgemak worden de panelen los geleverd. Eenvoudig onderling te verbinden. Tegen redelijke vergoeding van kosten kan dit werk worden bezorgd.

Zeer groot drieluik, op uitstekende kwaliteit raam en doek. Kan zo worden opgehangen, behoeft geen lijst.

Nicole Post (1970)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  pief55
FA. (6)

45 verkochte items
183 cm
161 cm
Sluit over 2d 0u 24m 12s
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieDen haag, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:20-06-2022 om 14:10
Eindtijd:04-07-2022 om 20:07