Michiel Brink - Aansluiting gemist
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
schitterende grote gesigneerde zeefdruk - beeldformaat 40 x 100 cm - oplage 50/85 cm - 2005
nooit ingelijst - in prima staat
Starttijd | 15-6-2016 om 23:04 |
Eindtijd | 22-6-2016 om 23:04 |