Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Nicole Schaap Titel Coucher du soleil Hand Gesigneerd
Zeefdruk op stevig papier mooie Compositie.
Afmetingen 120 x 65 cm.
Oplage nummer 61 / 85.
Conditie Perfect Nieuw. Nooit ingelijst geweest.
Starttijd | 30-3-2016 om 14:26 |
Eindtijd | 13-4-2016 om 22:26 |