Niels Staal

Niels Staal kopen? Bied vanaf 1!

Niels Staal

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 7,00

Niels Staal kopen? Bied vanaf 1!Niels Staal kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Niels Staal (1965)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar; Niels Staal

Techniek; Tekening

Titel; Steppes and their Fauna

ingelijst in passepartout. Maten; 42 x 30 cm

Maten tekening; 23,5 x 16 cm

gesigneerd op het passe partout

Dit item is verkocht voor 7,00

Starttijd:28-11-2014 om 11:12
Eindtijd:05-12-2014 om 11:12

Biedingen (4):

opveld
5 dec. / 09:37
€ 7
columbus88888
5 dec. / 09:37
€ 5
opveld
5 dec. / 09:37
€ 5
columbus88888
5 dec. / 08:39
€ 1