Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 2 verzilverde schotels: ovaal en rond kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeDesign
Afmetingen49 cm x 34 cm (h x b)
Gewicht4000 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Twee zwaar verzilverde schotels van Belgische goudsmed Wiskemann, maar ik weet niet juist van welke voornaam.
Afmetingen : ronde schotel heeft de diameter 35 cm, ovale schotel 49x34 cm.
De beide zijn gemerkt en gepoetst.
In goede staat met natuurlijke gebruikssporen.
Sorry voor de foto's: het was moeilijk om te fotograferen met een glanzend oppervlak.
Gewicht 4,0 kg.
Verzendkosten: Buurlanden 16,40 euro, andere EU landen 32,80 euro.
Geen verzending buiten EU.

Met niet storende natuurlijke gebruikssporen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (35)

Geplaatst door  Lucy2610
FA. (1)

Lid sinds 2018
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
34 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2023 om 00:35
Eindtijd:01-02-2023 om 19:30
Biedingen (5)
Mooiekunst1
22 jan. / 17:37
€ 30
Fleurenjip
22 jan. / 17:36
€ 25
Mooiekunst1
22 jan. / 17:36
€ 25
Fleurenjip
22 jan. / 11:45
€ 3
portefeuille
20 jan. / 12:06
€ 1