Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Design |
Afmetingen | 49 x 34 cm (h x b) |
Gewicht | 4000 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Met niet storende natuurlijke gebruikssporen | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wilrijk, België | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Wilrijk, België |
Starttijd | 19-1-2023 om 0:35 |
Eindtijd | 1-2-2023 om 19:30 |