Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 kopjes - Herman Brood

Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 kopjes - Herman Brood kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 kopjes - Herman Brood kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 kopjes - Herman Brood kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 kopjes - Herman Brood kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 kopjes - Herman Brood kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 kopjes - Herman Brood kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 kopjes - Herman Brood kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  loft
FA. (14)

434 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1980 t/m 2000
Afmetingen7.5 cm x 6.8 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
3 kopjes met afbeelding van Herman Brood schilderijen. Onbekende fabrikant / producent. Aan de onderzijde staat de naam Herman Brood. 7,5 cm hoog, bovenzijde is diameter 6,8 cm, aan de onderzijde 4,5 cm.

In goede staat

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(26) Geplaatst door  loft
FA. (14)

434 verkochte items
6.8 cm
7.5 cm

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:29-12-2018 om 17:53
Eindtijd:05-01-2019 om 22:52

Biedingen (4):

sipz
5 jan. / 08:14
€ 10
zita
4 jan. / 20:43
€ 5
borisnoord
4 jan. / 18:28
€ 3
elbac
29 dec. / 20:40
€ 1