Niet of onleesbaar gesigneerd - 4 afbeeldingen uit het Boeddhisme - India - 19e eeuw - Batik

Niet of onleesbaar gesigneerd - 4 afbeeldingen uit het Boeddhisme - India - 19e eeuw - Batik kopen? Bied vanaf 1!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 15,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - 4 afbeeldingen uit het Boeddhisme - India - 19e eeuw - Batik kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 4 afbeeldingen uit het Boeddhisme - India - 19e eeuw - Batik kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 4 afbeeldingen uit het Boeddhisme - India - 19e eeuw - Batik kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 4 afbeeldingen uit het Boeddhisme - India - 19e eeuw - Batik kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 4 afbeeldingen uit het Boeddhisme - India - 19e eeuw - Batik kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 4 afbeeldingen uit het Boeddhisme - India - 19e eeuw - Batik kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 4 afbeeldingen uit het Boeddhisme - India - 19e eeuw - Batik kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 4 afbeeldingen uit het Boeddhisme - India - 19e eeuw - Batik kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 4 afbeeldingen uit het Boeddhisme - India - 19e eeuw - Batik kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 4 afbeeldingen uit het Boeddhisme - India - 19e eeuw - Batik kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
143 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBijzondere Uitgaves
Periode1800 t/m 1899
TechniekVaria
Afmetingen22 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

4 zeer mooie en goed bewaard gebleven Boeddhistische afbeeldingen in Batik.
De 4 afbeeldingen uit circa de 19e eeuw zijn van zeer mooie kwaliteit. Hier en daar zijn kleine vlekjes, zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving. De stof is geheel onbeschadigd.
De lijst behoeft wel enige aandacht, maar is zeer fraai versierd met drie koperen ornamenten.

Goed bewaard gebleven werk, Hier en daar zijn kleine vlekjes, zie foto's deze zijn onderdeel van de beschrijving. De stof is geheel onbeschadigd

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:28-01-2019 om 19:49
Eindtijd:03-02-2019 om 15:06

Biedingen (6):

dr73
30 jan. / 20:49
€ 15
ebevdmolen
30 jan. / 20:49
€ 15
dr73
30 jan. / 17:14
€ 10
zita
30 jan. / 17:14
€ 5
dr73
29 jan. / 18:46
€ 3
zita
29 jan. / 17:52
€ 1