Niet of onleesbaar gesigneerd - 6 grote kristallen glazen - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 6 grote kristallen glazen kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - 6 grote kristallen glazen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 6 grote kristallen glazen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 6 grote kristallen glazen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 6 grote kristallen glazen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 6 grote kristallen glazen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 6 grote kristallen glazen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 6 grote kristallen glazen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 6 grote kristallen glazen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 6 grote kristallen glazen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 6 grote kristallen glazen kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - 6 grote kristallen glazen kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1980
Afmetingen16.5 cm x 8.0 cm (h x b)
GemerktOngemerkt
6 grote wijn/champaghe kristallen glazen met handgeslepen decor. Slijpsel "Waaier" en "Diamant".
Cristal de Flandre, Frankrijk, model Salzburg.

In heel goede staat, geen kalk.
Afm.: h 16,5 cm, diameter boven/beneden 8 cm/6,5 cm.
Verzending: buurlanden 16,40 euro, rest EU 32,80 euro. Geen verzending buiten EU.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (35)

Geplaatst door  Lucy2610
FA. (1)

Lid sinds 2018
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
8 cm
16.5 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-01-2023 om 23:41
Eindtijd:01-02-2023 om 19:22
Biedingen (6)
boekdrukker
01 feb. / 18:39
€ 20
Fan2020
01 feb. / 18:39
€ 15
boekdrukker
01 feb. / 18:38
€ 10
Fan2020
01 feb. / 18:38
€ 5
boekdrukker
27 jan. / 14:45
€ 3
djuni
20 jan. / 23:07
€ 1