Niet of onleesbaar gesigneerd - aardewerk schaal - Germany - model 191020

Niet of onleesbaar gesigneerd - aardewerk schaal - Germany - model 191020 kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - aardewerk schaal - Germany - model 191020 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - aardewerk schaal - Germany - model 191020 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - aardewerk schaal - Germany - model 191020 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - aardewerk schaal - Germany - model 191020 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - aardewerk schaal - Germany - model 191020 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  loft
FA. (14)

434 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen4 cm x 27 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Aardewerk schaal met grijs / wit / creme en rood glazuur. Keramist / atelier onbekend. In de stijl van Germany vintage aardewerk, dat ook door enkele Nederlandse bedrijven werd gemaakt. Met drie afgeronde zijden. Diameter 27 cm. Aan de onderzijde is vilt bevestigd, zodat de schaal minder kwetsbaar is bij plaatsen op tafel. Is eenvoudig te verwijderen.

In zeer goede staat

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(34) Geplaatst door  loft
FA. (14)

434 verkochte items
27 cm
4 cm

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:29-12-2018 om 14:44
Eindtijd:03-01-2019 om 19:03

Koes
29 dec. / 22:27
€ 1