Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract 3 luikje van keramiek met eikenhouten lijst - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract 3 luikje van keramiek met eikenhouten lijst kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract 3 luikje van keramiek met eikenhouten lijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract 3 luikje van keramiek met eikenhouten lijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
StijlMinimalistisch
Afmetingen24 cm x 15.5 cm (h x b)
GemerktGemerkt/Merksticker
Abstract 3 luikje van verschillende soorten klei met eikenhouten lijst.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (41)

Geplaatst door  OSmits

Lid sinds 2022
5 verkochte items
15.5 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-11-2022 om 11:38
Eindtijd:10-12-2022 om 20:45
Biedingen (4)
Asol
05 dec. / 10:30
€ 15
MEgbers
30 nov. / 16:11
€ 10
House_of-art
30 nov. / 16:11
€ 6
House_of-art
28 nov. / 01:46
€ 1