Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract.

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract. kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 22,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract. kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract. kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  collectioneur
FA. (6)

Lid sinds 2019
126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Onbekende kunstenaar olieverf op doek. Abstract Gesigneerd. Redelijke staat met diverse ouderdomsverschijnselen.

ConditieRedelijk

Zeer redelijke staat met diverse ouderdomsverschijnselen.

Dit item is verkocht voor 22,00

Starttijd:03-08-2019 om 19:55
Eindtijd:17-08-2019 om 20:39

Biedingen (4):

FGS
17 aug. / 18:22
€ 22
BenTan
17 aug. / 18:09
€ 17
FGS
17 aug. / 18:09
€ 15
BenTan
16 aug. / 18:09
€ 10