Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte voorstelling - gesigneerd - nummer 5/10 - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte voorstelling - gesigneerd - nummer 5/10 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte voorstelling - gesigneerd - nummer 5/10 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte voorstelling - gesigneerd - nummer 5/10 kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - abstracte voorstelling - gesigneerd - nummer 5/10 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  loft
FA. (15)

453 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10
Vrolijk werk dat links onder is gesigneerd. Naam en titel werk is niet leesbaar. De afbeelding is 32 x 32 cm.

Paar vlekjes, zitten in de marge, overigens in goede staat.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door  loft
FA. (15)

453 verkochte items
51 cm
41 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:26-01-2019 om 19:54
Eindtijd:03-02-2019 om 15:08
Djvb83
03 feb. / 11:24
€ 1