Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl en collage van textiel op doek, Z.T. Abstract stadsgezicht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl en collage van textiel op doek, Z.T. Abstract stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 54,05 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl en collage van textiel op doek, Z.T. Abstract stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl en collage van textiel op doek, Z.T. Abstract stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl en collage van textiel op doek, Z.T. Abstract stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (274)

Lid sinds 2010
37059 verkochte items
Alle items van deze verkoper (192)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(33) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (274)

Lid sinds 2010
37059 verkochte items
100 cm
100 cm

Dit item is verkocht voor 54,05(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:11-01-2021 om 14:18
Eindtijd:24-01-2021 om 20:17

Biedingen (13):

Reintjes
24 jan. / 10:54
€ 47
Kees58
23 jan. / 15:33
€ 42
Reintjes
23 jan. / 14:58
€ 37
Kees58
23 jan. / 14:58
€ 35
Kees58
22 jan. / 20:15
€ 32
Reintjes
22 jan. / 20:15
€ 27
Kees58
21 jan. / 11:59
€ 22
Reintjes
16 jan. / 16:15
€ 17
FVZ093
16 jan. / 16:14
€ 12
Reintjes
16 jan. / 16:14
€ 10
FVZ093
11 jan. / 17:01
€ 5
nelleke1958
11 jan. / 17:01
€ 3
nelleke1958
11 jan. / 15:45
€ 1