Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op doek, Stilleven - Ingelijst

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op doek, Stilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 24,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op doek, Stilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op doek, Stilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op doek, Stilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op doek, Stilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 cm x 55 cm (h x b)
Lijst79 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

In goede staat. Lichte slijtage en een deukje in de hoek rechtsboven. Wat aanslag op de achterzijde van het doek.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
59 cm
79 cm
55 cm
75 cm

Dit item is verkocht voor 24,15(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-01-2020 om 09:56
Eindtijd:02-02-2020 om 20:23

Biedingen (7):

Braamberg
30 jan. / 15:02
€ 21
veli
30 jan. / 15:02
€ 16
Braamberg
23 jan. / 20:11
€ 11
nelleke1958
23 jan. / 20:11
€ 10
Braamberg
23 jan. / 20:11
€ 5
nelleke1958
23 jan. / 20:11
€ 3
Braamberg
23 jan. / 10:36
€ 1