Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm.

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acryl op karton , Portret – Ingelijst – Lijst, 19 x 18 cm. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerKarton
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 11.5 cm (h x b)
Lijst19 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
  • Een klein, mysterieus schilderijtje van een ons onbekende kunstenaar of kunstenares.
    -Ongesigneerd.
    -Ingelijst in een houten lijst. Jaartal onbekend.
    -Afmetingen: Lijst, 19 x 18 x 3 cm. Karton, 13 x 11,5. Beeld, 11 x 9,5 cm.
    -Herkomst: Uit de nalatenschap van Sheila Gogol (1942-2022).
    -Conditie: In goede staat met ouderdomssporen. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In goede staat met ouderdomssporen. De lijst heeft slijtplekjes.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (42)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2965 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
18 cm
19 cm
11.5 cm
13 cm
Sluit over 7d 19u 43m 33s
Huidig bod€ 15
Volgend minimum bod: € 20
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:23-01-2023 om 16:08
Eindtijd:05-02-2023 om 15:52
Biedingen (6)
tkeuning
24 jan. / 20:29
€ 15
willyams
24 jan. / 20:26
€ 10
tkeuning
24 jan. / 20:26
€ 10
willyams
24 jan. / 13:58
€ 5
Jodebruin83
24 jan. / 11:47
€ 3
fredbontje
23 jan. / 22:13
€ 1