Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op karton , “Naakt in huis”

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op karton , “Naakt in huis” kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op karton , “Naakt in huis” kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op karton , “Naakt in huis” kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op karton , “Naakt in huis” kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op karton , “Naakt in huis” kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op karton , “Naakt in huis” kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op karton , “Naakt in huis” kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op karton , “Naakt in huis” kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op karton , “Naakt in huis” kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op karton , “Naakt in huis” kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Acrylverf op karton , “Naakt in huis” kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
DragerKarton
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
  • Een werk van een ons onbekende kunstenaar.

    -Acrylverf op karton.

    -Niet ingelijst. Niet gesigneerd. Jaartal onbekend.
    -Afmetingen: 65 x 47,5 cm.

    -Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.
    -Conditie: In redelijk goede staat met een scheurtje in het karton aan de onderrand (zie de laatste foto) en met een paar slijtplekjes met verfverlies.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Frankrijk, Duitsland: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In redelijk goede staat met een scheurtje van ca 5 cm. in het karton aan de onderrand (zie de laatste foto) en met een paar slijtplekjes met verfverlies. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(32) Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2664 verkochte items
47.5 cm
65 cm

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:02-04-2020 om 15:03
Eindtijd:12-04-2020 om 20:01

Biedingen (13):

Leonardodicarpaneto
12 apr. / 19:52
€ 50
ArtandDesignonline
12 apr. / 19:52
€ 45
Leonardodicarpaneto
12 apr. / 19:52
€ 40
ArtandDesignonline
12 apr. / 16:13
€ 35
Biedema
12 apr. / 16:13
€ 30
ArtandDesignonline
11 apr. / 12:41
€ 25
Biedema
7 apr. / 21:44
€ 20
Louis_de_Win
3 apr. / 10:44
€ 15
ArtandDesignonline
3 apr. / 10:44
€ 10
Louis_de_Win
3 apr. / 10:44
€ 10
ArtandDesignonline
3 apr. / 10:43
€ 5
Louis_de_Win
3 apr. / 10:43
€ 3
ArtandDesignonline
2 apr. / 18:09
€ 1