Niet of onleesbaar gesigneerd - Akkers bij Eenrum - Groningen, olieverf op doek (ingelijst) - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Akkers bij Eenrum - Groningen, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 60,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Akkers bij Eenrum - Groningen, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Akkers bij Eenrum - Groningen, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Akkers bij Eenrum - Groningen, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Akkers bij Eenrum - Groningen, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Akkers bij Eenrum - Groningen, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (270)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1991
StijlImpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 75 cm (h x b)
Lijst68 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi, goed geschilderd werk van een vooralsnog onbekende kunstenaar.  Olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd, maar door mij spijtig genoeg niet te herleiden naar een kunstenaar, in verso getiteld en gedateerd (sept. ‘91) op het spieraam.  In complementerende, grijs/witte houten lijst.  Alles in uitstekende conditie.

Afmetingen: 78cm x 68cm (incl. lijst), 75cm x 65cm (doek)

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  Rosser
FA. (167)

2951 verkochte items
78 cm
68 cm
75 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:06-12-2018 om 21:59
Eindtijd:17-12-2018 om 21:32
Biedingen (8)
dedelft
17 dec. / 18:02
€ 60
kudamati
17 dec. / 18:01
€ 50
dedelft
17 dec. / 18:01
€ 50
kudamati
14 dec. / 12:03
€ 45
cheese
14 dec. / 12:03
€ 40
kudamati
10 dec. / 12:53
€ 20
sandt034
10 dec. / 12:53
€ 15
kudamati
08 dec. / 01:29
€ 1