Niet of onleesbaar gesigneerd - Amber glazen sixties "hooped" vaas - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Amber glazen sixties "hooped" vaas kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Amber glazen sixties "hooped" vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amber glazen sixties "hooped" vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amber glazen sixties "hooped" vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amber glazen sixties "hooped" vaas kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Amber glazen sixties "hooped" vaas kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen21 cm x 7 cm x 7 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Amber glazen sixties "hooped" vaas. Maker onbekend, zeer waarschijnlijk gemaakt bij een van de Zweedse of Duitse glasfabriekjes. Prima conditie.

Onbeschadigde conditie

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(43)
Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2052 verkochte items
7
21
7
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:18-03-2019 om 11:22
Eindtijd:31-03-2019 om 23:39
DagmarKroezen
29 mrt. / 00:23
€ 10