Niet of onleesbaar gesigneerd - ANNEMARIE DE GROOT - TANGO AMORE - GROOT BORD - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - ANNEMARIE DE GROOT - TANGO AMORE - GROOT BORD kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - ANNEMARIE DE GROOT - TANGO AMORE - GROOT BORD kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ANNEMARIE DE GROOT - TANGO AMORE - GROOT BORD kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ANNEMARIE DE GROOT - TANGO AMORE - GROOT BORD kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ANNEMARIE DE GROOT - TANGO AMORE - GROOT BORD kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - ANNEMARIE DE GROOT - TANGO AMORE - GROOT BORD kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen3.5 cm x 31 cm x 31 cm (h x b x d)
Gewicht900 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Groot bord van Kunst op Tafel.
Het ontwerp is van Anne Arie de Groot en heeft als titel Tango Amore.
De titel is ontleend aan de World Art Collection  ‘1001 Reasons to Love the Earth’.
De hoogte van het bord is 3,5 cm en de doorsnede is 31 cm.
Het bord is in nieuwstaat.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (44)
Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
31
3.5
31
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-11-2020 om 15:04
Eindtijd:13-12-2020 om 22:14
Biedingen (3)
Fred56
11 dec. / 20:39
€ 5
ockhuizen
04 dec. / 13:44
€ 3
Hedo
03 dec. / 17:40
€ 1