Verzilverde horlogeketting uit de jaren '10 van de vorige eeuw, van Duitse makelij. De ketting is opgebouwd uit diverse schakelkettingen, met daartussen twee handgemaakte 'reverse intaglio' afbeeldingen in glas waarin een Jack Russel staat afgebeeld. De ketting heeft geen waarmerk. Naam op schakel 'Geschutzt'. De sluiting is in werkende staat.
Goed
Gebruikssporen, zoals een paar krasjes op de afbeeldingen van de honden. Het metaal is wat dof en vlekkerig, maar gezien de leeftijd in zeer goede staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoofddorp, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 10,00
€ 10,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00